ЩО ТАКЕ АЛЬФА-ЛІПОЄВА КИСЛОТА

Альфа-ліпоєва кислота (АЛК) – це вітаміноподібна речовина. В організмі АЛК присутня у вигляді R-енантіомеру (фармакологічно активної форми АЛК) і виступає в ролі природного коферменту для мітохондріальних ферментів при окислювальному декарбоксилюванні α-кетокислот і синтезі ацетил-коензиму А. Тому прийом АЛК сприяє покращенню вуглеводного і ліпідного обміну, усуненню метаболічного ацидозу, нормалізації функціонування печінки, має детоксикаційні та м’які жовчогінні властивості .

АЛК є водо- та жиророзчинним антиоксидантом, тому  проявляє захисну дію як і у цитоплазмі та клітинній мембрані, так і внутрішньоклітинно. АЛК здатна прямо чи опосередковано відновлювати інші антиоксиданти: вітамін С і вітамін Е, глутатіон. Крім того, АЛК збільшує рівні глутатіону і коензиму Q10 в організмі.

АЛК є хелатором (зв’язувачем) металів, тому запобігає утворенню вільних радикалів під дією деяких металів на організм.

Порушення роботи антиоксидантної системи (в тому числі і оксидативний стрес) відбувається при:

 • метаболічних розладах: метаболічний синдром і цукровий діабет;

 • порушеннях роботи органів травної системи: гепатит, панкреатит тощо;

 • порушеннях роботи серцево-судинної системи: ішемічна хвороба серця, атеросклероз, інфаркт міокарду;

 • нейродегенеративних захворюваннях: хвороба Паркінсона, хвороба Альцгеймера, хвороба Гантінгтона, депресія та розсіяний склероз;

 • cиндромі хронічної втоми.

 

СКЛАД

основні речовини: натрієва сіль R(+)- енантіомеру альфа-ліпоєвої (тіоктової кислоти) - 375 мг, що еквівалентно 300 мг R(+)-енантіомеру альфа­-ліпоєвої кислоти;допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, кремнію діоксид, кальцію стеарат, лактоза.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

вживати дорослим по 1 капсулі на добу натще, за З0 хв до першого прийому їжі, запиваючи питною водою. Мінімальна тривалість курсу споживання – 2 місяці. При необхідності курс споживання можна повторити. За призначенням лікаря добова доза і курс споживання можуть бути змінені.Перед початком застосування рекомендована консультація лікаря.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ:

Застереження щодо застосування:

 • Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Добавку дієтичну не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

 • Одночасний прийом їжі утруднює всмоктування АЛК, тому важливо вживати добавку дієтичну до першого прийому їжі.

 • Дієтична добавка РАЙТ містить лактозу, тому її не слід застосовувати при непереносимості галактози, недостатності лактази або синдромі недостатності всмоктування глюкози, галактози.

 • При наявності жовчнокам’яної хвороби слід отримати консультацію лікаря перед прийомом.

 • Ефективність цисплатину знижується при одночасному застосуванні із АЛК.

 • АЛК є хелатором металу, і тому її одночасно зі сполуками металів (наприклад, з харчовими добавками, що містять залізо, магній), або з молочними продуктами, оскільки вони містять кальцій.

 • Якщо загальну добову дозу дієтичної добавки РАЙТ застосовувати за 30 хвилин до сніданку, тоді харчові добавки, що містять залізо, магній, кальцій, можна приймати вдень або ввечері.

 • Прийом добавки може посилити глюкозознижувальну дію інсуліну або пероральних протидіабетичних засобів, тому, особливо на початковій стадії вживання АЛК, показаний ретельний контроль рівня глюкози в крові.

 • Для уникнення симптомів гіпоглікемії в окремих випадках може виникнути необхідність у зниженні дози інсуліну або перорального протидіабетичного засобу.

 • Капсули добавки дієтичної РАЙТ мають специфічний запах, властивий основній речовині.

ПРОТИПОКАЗАННЯ:

індивідуальна непереносимість компонентів, вагітність та період лактації.

Форма випуску: капсули №30 і №60 у банках в картонній пачці.

Термін придатності: 2 роки.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці за температури не вище 25°С.

Виробник: ТОВ “АКТІФАРМ”.

РАЙТ

Нове покоління альфа-ліпоєвої кислоти

Активна форма альфа-ліпоєвої кислоти для потужного антиоксидантного захисту при метоболічних розладах

30 капсул - тільки в аптеках

60 капсул - тільки в інтернет-магазині

Right_30-60.png